Prekes galimas užsisakyti internetu, gali būti pristatytos visoje Lietuvoje iki jūsų durų. Prekių pristatymu rūpinasi DPD Lietuva. Taip pat prekes galima atsiimti mūsų parduotuvėje Žirmūnų g. 66 arba Gerų Grindų sandėlyje Verkių g. 50, Vilnius.

        Prekės pažymėtos "Greito pristatymo" ikona yra mūsų sandėliuose ir paprastai pristatomos per 1-2 darbo dienas.

Jei atvykus kurjeriui, dėl nuo jo nepriklausančių aplinkybių, jis negalės per 15 minučių perduoti siuntos (dėl to, kad nebus kas priima siuntą ar negalėsite siuntos susinešti į savo patalpas), tokiu atveju prekės grįš atgal siuntėjui ir tuomet reikės pakartotinai sumokėti už prekių pristatymą.

Kai kurių aplinkybių negalime numatyti, tad nerekomenduojame iš anksto užsakyti klojimo paslaugos iki tol kol negavote užsakytų prekių. Neprisiimsime atsakomybės už, dėl vėluojančių prekių, patirtus nuostolius ar bet kokius kitus nuostolius.

Atsiimdami prekes su savimi turėkite:

  • užsakymo numerį;
  • asmens tapatybės dokumentą. Jei jūsų prekes atsiims kitas žmogus/įmonė, tvirtindami užsakymą nurodykite tai kaip dar vieną gavėją. Juridinio asmens atveju privalomas jūsų įgaliojimas.

 Atvykus prekėms

Gavę prekes jas privalote sandėliuoti tik gyvenamose patalpose, o ne pavėsinėse, garažuose ar kitose patalpose.

Sutikrinkite ar atvyko visos užsakytos prekės ir jos nėra pažeistos. Dedame visas pastangas pristatyti prekes nepažeistas, tačiau jei vis tik nutiktų taip, kad atvyko pažeistos prekės, būtina iškart tai pažymėti kurjerio dokumentuose bei nurodyti pažeistų prekių kiekį. Išleidę kurjerį tokio pobūdžio pretenzijos dėl vizualiai matomų pažeidimų nebus priimamos. Bet kuriuo atveju informuokite mus e-paštu info@grinduisparduotuve.lt

Iki pradedant naudoti įsigytas prekes, susipažinkite su visomis tų prekių naudojimo instrukcijomis. Kilus abejonėms dėl prekių naudojimo nedelsiant susisiekite su mumis. Neteisingas prekių naudojimas panaikina visų garantinių salygų galiojimą.

 Prekės paprastai pristatomos darbo dienomis iki 17 val. apskričių centrų miestų (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Utenos, Marijampolės, Tauragės, Telšių, Alytaus) ribose.

Prekių grąžinimas

Jei pageidaujate grąžinti prekes, prašome užpildyti grąžinimo formą arba susisiekti su mūsų komanda info@grinduisparduotuve.lt. Prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo prekės pristatymo arba atsiėmimo. Jei atsisakote prekių iki jų išsiuntimo/atsiėmimo, jums bus grąžinta visa sumokėta suma įskaitant pristatymo kainą. Jei prekių atsisakysite jau po prekių gavimo, grąžinta bus visa sumokėta suma už prekes, išskyrus pristatymo kainą. Prekių grąžinimo pristatymo išlaidas prisiima pirkėjas. Taip pat prašome nurodyti grąžinimo priežastį, taip galėsime tobulėti ir siūlyti tik pačias geriausius sprendimus.

Grąžinamos prekės turi būti nepažeistos ir supakuotos gamyklinėse pakuotėse. Pradarytos pakuotės privalo būti saugiai supakuotos kaip įmanoma artimiau gamyklinei pakuotei. Pažeistos ar kitaip paveiktos prekės netinkamos perpardavimui nebus kompensuojamos. Pasiliekame teisę nepriimti grąžinimui tokių prekių.

Jei įsigijote per daug prekių, nepažeistų prekių perteklių taip pat per 14 dienų nuo įsigijimo galite grąžinti į mūsų sandėlį Verkių g. 50, LT-09109 Vilnius. Prekes galėsime priimti tik pilnomis, nepažeistomis pakuotėmis. Likusias išpakuotas prekes rekomenduojame pasilikti atsargai. Prieš tai informuokite mus e-paštu info@grinduisparduotuve.lt.

Prekių sandėliavimas

Žinodami, kad statybose ar remontuojant namus neretai vėluojama užbaigti visus darbus, pagal pageidavimą, galime pas mus užsakytas prekes nemokamai sandėliuoti iki 4 sav.

Atstovauja šiuos gamintojus

Atstovaujame šiuos gamintojus